Aneta Szymkiewicz – Wystawa malarstwo

 

Z wielką radością przedstawiam Państwu zbiór mojej twórczości z okresu kilkuletniego: malarstwo olejne, akrylowe i akwarele.

Malowanie jest nieustającą i najważniejszą czynnością w moim życiu. Jest mi bliskie od dzieciństwa, ponieważ sztuka była zawsze obecna w mojej rodzinie.

Pochodzę z Żor, ze Śląska. Z Ostródą jestem związana od zawsze, ponieważ tutaj mieszka cała moja rodzina.  Jest to miejsce dla mnie piękne, sentymentalne, miasto powrotów a od pewnego czasu już mój stały dom.

Wszystkie prace, które stworzyłam są odzwierciedleniem lat determinacji, eksperymentowania i rozwoju we własnym zakresie z epizodycznymi momentami kształcenia u profesjonalnych artystów.

Natura, krajobrazy i horyzonty są moją inspiracją, ukojeniem ale też niepokojem w poszukiwaniach.

W malarstwie, które Państwu prezentuję jest rozbieżność barw nasyconych i delikatnych, które ostatecznie zawsze są spójne z naturą.

Mam przyjemność podzielić się z Państwem moimi obrazami i tym samym wewnętrznym opowiadaniem o zielono-błękitnym otoczeniu, które interpretuję we własny sposób.  

Nie używając górnolotnych określeń, chciałabym podsumować wybrane przeze mnie prace nazywając je  po prostu  „Spokój”.

Życząc wszystkim odwiedzającym miłego spędzonego tutaj czasu, bez pośpiechu,

pozdrawiam serdecznie

Aneta Szymkiewicz

Jeśli mają Państwo chęć podzielić się swoimi odczuciami i wrażeniami, to proszę o wpis do książki, którą pozostawiam wraz z kontaktem do mnie.

 


Skip to content