Jak głosować krok po kroku

Głosować można raz dziennie w tego samego komputera.

Poniżej film i instrukcja krok po kroku jak głosować

1. Musimy wejść na stronę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostródzie >>>

2. Po wejściu pod banerem “Przerwa na wspólne czytanie” klikamy Zagłosuj, po czym otworzy się nam strona do głosowania.

3. Na otwartej stronie musimy odszukać poniżej “Szukaj zgłoszonych bibliotek”. Tutaj wpisujemy Ostróda i wyświetli się nam Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Stępowskiego w Ostródzie.

4. Klikamy na Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Stępowskiego w Ostródzie. Następnie klikamy “Oddaj głos” .

5. Następnie musimy się zarejestrować (rejestracja adresu email odbywa się jednorazowo). Wpisujemy adres email, hasło, odznaczamy zasady akceptacji zgodnie z obrazkiem poniżej i klikamy Zarejestruj się.

6. Teraz musimy zalogować się na naszej poczcie, gdyż dostaniemy link potwierdzający rejestrację (autor wspolneczytanie).

7. Klikamy na wiadomość i potwierdzamy rejestrację. Następnie powrócimy na stronę do logowania by móc zagłosować.

8. Teraz logujemy się używając adresu i hasła naszej poczty. Po wpisaniu klikamy Zaloguj.

9. Na otwartej stronie musimy odszukać poniżej “Szukaj zgłoszonych bibliotek”. Tutaj wpisujemy Ostróda i wyświetli się nam Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Stępowskiego w Ostródzie. Klikamy na Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Stępowskiego w Ostródzie. Następnie na “Oddaj głos” .

10.  Dziękujemy za oddany głos.