Otwarcie wystawy ilustracji Daniela Włodarskiego i promocja książki dla dzieci Ignaś. Opowieści patriotyczne.

mbp ostroda
19 września w naszej czytelni odbył się wernisaż wystawy ilustracji Daniela Włodarskiego oraz promocja książki Wioletty Piaseckiej “Ignaś. Opowieści patriotyczne” (książka o Ignacym Janie Paderewskim, wydana w setną rocznicę odzyskania niepodległości).
mbp ostroda

To była godzina świetnej zabawy. Po krótkim wywiadzie z panem Danielem Włodarskim rozpoczęliśmy konkurs dla dzieci, w którym mogły wykazać się znajomością treści “Ignasia”, ale też pokazać, czy uważnie słuchały rozmowy z naszym Gościem. Nagrodą w konkursie była promowana książka.

Spotkanie rozpoczęliśmy wręczeniem nagród laureatkom wakacyjnego konkursu na letnie selfie z książką, w którym miejsce I zajęła Natalia Wieliczko, miejsce II Anita Spychaj, miejsce III Klaudia Witus.

mbp ostroda

Promocja książki była wydarzeniem zorganizowanym w ramach ostródzkich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.