Przedstawienia dla dzieci “Tygrys Pietrek”

Dzień dziecka w naszej bibliotece odbył się z małym poślizgiem, ale… chyba warto było czekać!
4 czerwca, we wtorek, w dzień, gdy zazwyczaj prowadzone są u nas zajęcia dla dzieci, odwiedził nas teatr ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II ze spektaklem “Tygrys Pietrek”. Nieco starsze dzieci ze szkoły, zagrały dla tych nieco młodszych. Frekwencja znakomita – dzieci wraz
z rodzicami szczelnie wypełniły czytelnię. Spektakl był pięknie przygotowany. Sztuka na bardzo dobrym poziomie (wszak teatr z SP3 to zespół wielokrotnie nagradzany na wielu konkursach teatralnych). Było chwilami zabawnie, były momenty grozy, wreszcie mieliśmy pouczającą puentę. Nasi goście z SP3 wyglądali na bardzo zadowolonych z tego spotkania, zaś nasza widownia – zarówno dorośli, jak i dzieci – była zachwycona!