Wspomnień czar-jarmark świąteczny, park w centrum przy pasażu

Święta już za nami, a nas naszła refleksja, ile człowiek musi się natrudzić przygotowując święta, a one, niestety, mijają jak z bicza strzelił. W gorącym przedświątecznym czasie biblioteka pracowała na pełnych obrotach, nie było to tylko udostępnianie czytelnikom książek, ale również braliśmy udział w pierwszym miejskim kiermaszu bożonarodzeniowym. W naszym namiocie w ciągu dwóch dni (21 oraz 22 grudnia), przy współpracy z Muzeum, zapraszaliśmy do twórczego spędzenia wraz z nami czasu.  Dzieci i dorośli mieli możliwość bawić się w dekorowanie kolorowym lukrem pierników oraz własnoręcznie wykonywać ozdoby choinkowe z kolorowego papieru. Cieszy nas, że było spore zainteresowanie i dużo dzieci miało ogromną frajdę. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.